Zespół

Ewelina Bazyluk

Absolwentka kierunku społeczna psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem). Od 2010 roku udziela pomocy psychologicznej w prywatnym gabinecie. Posiada certyfikat terapeuty terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz certyfikat specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Była konsultantką Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Jest także współautorką naukowego artykułu odnoszącego się do tego jak człowiek spostrzega własne ciało. Jako członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach niesie pomoc potrzebującym pomocy psychologicznej.

„Pracuję jako psycholog od 2007 roku, mam bogate doświadczenie zawodowe wynikające z pracy w różnych ośrodkach. Byłam konsultantką telefoniczną i interwentką Pogotowia „Niebieska Linia” (8 lat), prowadziłam szkolenia dla różnych grup zawodowych (6 lat), prowadziłam zajęcia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z psychologii zdrowia (3 lata), pracowałam z dziećmi z niepełnosprawnościami i ich rodzinami (4 lata).”

W związku z ciągłym rozwojem regularnie uczestniczy w szkoleniach zawodowych. Pracuje eklektycznie, wykorzystując techniki z różnych nurtów psychologicznych tj. podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, podejścia systemowego, podejścia poznawczo- behawioralnego, podejścia humanistycznego i innych.

„Ludzie różnią się od siebie, są na różnych etapach znajomości siebie i w różnych momentach swojego życia, mają różne potrzeby i możliwości, dlatego pracuję integralnie/eklektycznie. Chcę wspierać w rozwoju, więc używam do tego zróżnicowanych metod.”

Regularnie występuje jako ekspert w programach telewizyjnych (m.in. Dzień Dobry TVN), radiowych (m.in. TOK FM) oraz współtworzy wpisy popularnonaukowe na znanych platformach (m.in. Zwierciadło) .

Poznajmy się:

Ewelina Bazyluk Psycholog na Facebook

ewelina_bazyluk_psycholog – na Instagram

Uwierzytelnione opinie pacjentów na stronie: ZnanyLekarz.pl